O penzionu

Penzion_Detenice3-104Vítejte na stránkách Penzionu Dětenice, který se nachází v Českém ráji, v obci Dětenice, která získala na proslulosti díky místnímu zámku a především populární historické krčmě s malým pivovarem a bohatým zábavním programem.

Penzion je vhodný pro rodinné akce, narozeninové párty, výročí svatby apod.
Firmy ho mohou využít pro své večírky, soustředění, školení nebo team building.
Zájmové skupiny zde mohou pořádat své akce, setkání, kurzy a další aktivity.

Penzion Dětenice je vzdálený 5 minut chůze od zámku. Penzion sloužil v minulosti jako sídlo správce dětenického zámku. V roce 2009 byla ukončena rozsáhlá rekonstrukce.

Celá budova je vybavena stylovým nábytkem z indonéského ostrova Bali, který výrazně přispívá k výjimečné, hřejivé atmosféře interiéru, což nás také vedlo k provozování meditačních víkendů, které v našich prostorách pořádají Maitrey a Shephali. Více se dovíte na jejich webových stránkách www.sohamjoga.cz.

K domu přiléhá zahrada s altánem a ohništěm. Obojí se dá v teplém období využít ke grilování, k pořádání táboráku. Děti mohou využít velkou trampolínu, pískoviště a malé dětské hřiště.

Penzion_Detenice3-106V areálu jsou k dispozici tři parkovací místa. Interiér penzionu tvoří tři dvoulůžkové, jeden třílůžkový a jeden mezonetový, čtyřlůžkový pokoj s vlastní kuchyňkou. Každý pokoj je vybaven samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a záchodem. Součástí mezonetu je koupelna s vanou. V přízemí se nachází společenská místnost, jídelna s kuchyní a sauna.

Součástí vybavení jsou také TV přijímače na všech pokojích a ve společenské místnosti. Po celém penzionu je možné připojit se bezdrátově k internetu prostřednictvím WI-FI.